AfaSlovník pro logopedy

moderní pomůcka pro terapii s pacienty
Podpořit aplikaci

O slovníku

AfaSlovník je první logopedická aplikace pro terapii afázie v Česku. Umožňuje pacientům intenzivní procvičování slovní zásoby, a navíc zábavnou formou. Pro Vás bude moderní pomůckou pro terapii s pacientem – můžete nastavit pacientovi cvičení na míru a sledovat jeho pokroky v čase.

Aplikace je upravena tak, aby Vám lépe posloužila pro terapii s pacienty. Zaregistrujte se do aplikace jako logoped, a pod svým účtem spravujte účty všech svých pacientů.

Přístup do aplikace je pro členy AKL zdarma.Registrace

Přínosy

Moderní pomůcka pro terapii

Procvičujte s pacienty zábavnou formou. Aplikace funguje na počítači, tabletu a mobilu.

Nastavení individuálního plánu

Připravte každému pacientovi cvičení na míru dle jeho individuálních potřeb.

Monitoring pacientova vývoje

Sledujte ve statistikách, jak pacient plní denní plán, v čem se zlepšuje a kde má naopak slabá místa.

Komu už AfaSlovník pomáhá?

z

Po detailnom vyšetrení všetkých jazykových funkcií môže klinický logopéd vybrať postupy (alebo kombinovať viac postupov súčasne) tak, aby reflektovali silné a slabé stránky jazykových a kognitívnych schopností pacienta. Program obsahuje veľmi kvalitne pripravený a bohatý obrázkový materiál a individuálne nastaviteľné postupy terapie. Logopedická terapia pomocou AfaSlovníka vedená skúseným odborníkom tak ponúka jedinečnú možnosť zintenzívniť terapiu jazykových deficitoch aj v domácom prostredí.

prof. PaedDr. ZSOLT CSÉFALVAY, Ph.D.
klinický logopéd, vedúci Katedry logopédie, Univerzita Komenského, Bratislava
z

Stále víc lidí s afázií vnímá počítač nebo tablet jako běžnou součást svých dní a proto je stále užitečnější mít k dispozici pomůcky, které to přirozené prostředí využívají. Nemluvě o tom, že možnosti výběru vhodných cvičení i souboru trénovaných slov jsou nekonečně větší než u běžných papírových afatických slovníků. Skvělá pomůcka do praxe klinického logopeda – děkuji za ní:-)

ZUZANA KONŮPKOVÁ
Klub afasie, z. s.

Začněte s AfaSlovníkem ještě dnes

Nabídněte svým pacientům terapii, která je bude bavit a motivovat

Registrace

Máte nápad jak aplikaci vylepšit?

Budeme rádi za jakékoliv podněty k vylepšení aplikace. Zpětnou vazbu nám můžete poskytnout vyplněním dotazníku nebo zaslat na e-mail zc.kinvolsafa@ofni. Děkujeme.

Tým AfaSlovníku

Nenašli jste informace, které potřebujete? Napište nám.

Osobní údaje zpracováváme v souladu se .

Tato webová stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat a zpříjemňovat vám používání našich stránek. Pro více informací o nastavení cookies klikněte zde afaslovnik.cz/zpracovani-udaju.